Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Ro-Ro klubi Narvas soojendab omaenda Music Weekiks

Septembris saab Narva endale täiesti isikliku muusikafestivali Station Narva. Nabanööripidi on see seotud just sel nädalal Tallinnas lainetava Tallinn Music Weekiga, ja ka koduklubi on Narva festivalil täiesti olemas.

"See on meie koht. See on omapärane koht. Sellest kohast pigem teavad Eesti inimesed. Eestist, kui mitte Narvast. Aga samas see on paljude inimeste lemmikkoht, kus nad käivad nädalavahetustel, niisama söömas, suvel-talvel, ükskõik mis hooajal. See on imelik, omapärane ja kindlasti see koht tegelikult ühendab erinevad maailmad," rääkis "OP-ile" Ro-Ro klubis üritusi korraldav Jevgeni Timoštšuk.

"Muusika on kindlasti [Ro-Ro] peamine kangelane, aga samas suhtlemine inimestega, sest siin on kohtunud juba nii paljud, nii sees kui ka väljas väliterassil. Suvel on see tõesti narvalaste lemmikkoht. Minu isiklik soov on, et selliseid kohti oleks rohkem. Selliseid inimesi, kes siin töötavad ja tegutsevad. See on hea näidis, et kui sul on soov midagi teha, siis lihtsalt tee," lisas ta.

Sel aastal on Narval ka Tallinn Music Weekil oma roll täita – 7. aprillil astutakse Narva bändidega publiku ette.

"See on – me ise ütleme – väike promo. Me vaatame, kuidas suure festivali raames midagi toimub. Tulevad näiteks Avenova, kes on meie uus bänd siit Narvast. Ja las kogu Eesti teab, et Narvas tehakse ka päris ägedaid asju ja me kutsume kõiki Tallinna. Esialgu. Seal räägime erinevate inimestega. Ma loodan, et tuleb rohkem kui seal kohti ja ruumi on, sest tegelikult praegu pakub see päris suurt huvi," rääkis Timoštšuk.

"Mul on soov, et Tallinna sõidaksid kindlasti ka Narva lapsed, koolilapsed. Sõidaksid ka lihtsalt huvilised, et huvi pärast vaadata, mis see suur festival on, kuna meie oleme ka esindatud sellel aastal. Las me kõik vaatame, kuidas suuri asju tehakse ja meil on tõesti suurepärane võimalus seda teha Narvas. Ma ei tea, kas kohe, kuna Tallinn Music Week on juba 10 aastat seda teinud, kohe seda sellises suuruses ja mastaabis, aga kõik on võimalik," nentis ta.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: