Galerii: Viru keskuses avati Vilen Künnapu näitus

21. juunil esitles Vilen Künnapu Viru Keskuses uut loomingut - näitusel "Tere tulemast Lemuuriasse - maal, kollaž, joonistus" tulevad esitlusele kollaažid, joonistused ja värskeimad maalid. Millenniumi algul Künnapu loodud Viru Keskuse hoonesse sööstab koloriitse noolena sisse uus looming.

"Nagu akvarell valgub laiali paberil, lisades värvi ning täiustades joonistust, valgub ka keskusse laiali Künnapu vastne looming, mis ei lõhusta vana, vaid lisab sellele uue ja värske dimensiooni," kõlab näituse mõte.

"Kirgastel lõuenditel ja kollaažidel rulluvad lahti ajatud maailmad, tänapäevased mandalamustrid, mille keskmeks on loov energeetika. Kõik muu tiirleb orbiidil nagu planeedid ümber päikese," iseloomustab kunstnik ja arhitekt uut loomingut.

Teadmised, anne ja ruum on olulised, kuid nad ei saa eksisteerida ilma puhta loomise soovita, soovita muuta midagi paremaks ning jagada teistega oma imelist ilma läbi kunstniku silme.

Näituse avas performansiga Steve Vanoni (Tallinn/California), keda saatis PVC16.

Näitus jääb lahti 20. juulini.

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: