Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Ansambel Eliit annab Tartus improvisatsioonilise kontserdi

Jarek Kasar
Jarek Kasar Autor/allikas: Märt Kose

7. septembril tuleb Tartus Genialistide Klubi laval kokku ansambel Eliit, mille koosseisus astuvad sel korral üles Vaiko Eplik, Jarek Kasar, Madis Aesma ja Raul Saaremets.

Kontsert on eriline selle poolest, et üle pika aja kuuleb publik improvisatsioonilist eeskava. Eliidi etteaste toimub Genialistide Klubi 12. sünnipäeva puhul, mida tähistatakse 7. septembri õhtul Tartus Magasini 5 asuvas kultuurimajas.

Esimesel paaril aastal Lutsu tänaval tegutsenud kogunemispaik on tänaseks kasvanud aasta läbi aktiivseks Kultuurikvartali subkultuurimajaks, kus põimuvad muusika, teater ja filmikunst, toimuvad loengud ja töötoad ning kohtuvad rõõmuga nii kohalikud kui Tartu külalised. Genialistide Klubis tegutsevad teater Must Kast, kogukonnakanal Generaadio, plaadipood Gramophonetree Records, söögikoht GenGöök, lokaal Möku ning kunstistuudio. Kultuurikvartalisse kuuluvad ka omal ajal Genialistide klubist välja kasvanud Tartu Uus Teater, suvekuudel väliprogrammi korraldav Magasini Tänava Suvila ning hetkel Jakobi 1 tegutsev Tartu Elektriteater.

Klubi sünnipäevapidu tuleb seekord Bollywoodi-teemaline - enne ja pärast Eliidi kontserti kehastuvad DJ'deks Vaiko Eplik, Jarek Kasar ja Raul Saaremets. Sünnipäeval pakutakse ka torti, kaunistatakse maja visuaalkunstiga ning avatakse värskenduskuuri läbinud esimese korruse saal.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: