Vabaõhumuuseumi nõukogu valis uueks juhiks Tanel Veeremaa ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tanel Veeremaa.
Tanel Veeremaa. Autor/allikas: Eero Vabamaegi/Eesti meedia / Scanpix Baltics/

Eesti Vabaõhumuuseumi nõukogu kinnitas juhatuse liikme konkursi võitjaks Tanel Veeremaa, kes alustab tööd 2019. aasta jaanuari algul.

Veeremaa on varem töötanud Eesti Vabaõhumuuseumis muuseumipedagoogi ja hariduskeskuse juhina ning aastatel 2009 kuni 2012 juhtinud Tallinna Linnamuuseumi filiaali Miia-Milla-Manda. Praegu on Tanel Veeremaa Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi juht.

"Oma nägemuses tõi Tanel Veeremaa eelkõige esile keskendumist külastajale, muuseumi tegevuste mitmekesistamist ja ühisel meeskonnal põhineva organisatsioonikultuuri arendamist. Tema visioon oli kaugelevaatav ja seni tehtut väärtustav," ütles muuseumi nõukogu esimees Tarvi Sits.

Tanel Veeremaal on kõrgharidus, ta on omandanud magistrikraadid strateegilise kommunikatsiooni ning ka kultuurikorralduse erialal. Sihtasutuse nõukogu tunnustab pikaaegse juhi Merike Langi panust Eesti Vabaõhumuuseumi juhtimisel.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: