Pille Pürg: olin sama nördinud kui 2004. aastal, mil Vanalinnastuudio löödi tänavale

Näitleja Pille Pürg, kes on koos Vanalinnastuudioga olnud Vana Baskini teatriga seotud 29 aastat, ütles, et tänane uudis teatri sulgemisest oli sama kurvastav kui teade Vanalinnastuudio sulgemisest 2004. aastal.

"Eile, kui Aarne Valmis saatis kirja, et niisugune teade on tulekul, olin ma sama nördinud ja löödud kui 2004. aastal, kui toonane nõunik, härra Indrek Saar ütles Eino Baskinile, et aitab nüüd küll ja puhka jalga ja kogu Vanalinnastuudio löödi tänavale. Nüüd läks 15 aastat mööda, Indrek Saar on minister ja tema leiab, et komöödia, estraad ja eriti maarahvale ja Tallinnast väljapool olevale inimesele südamelähedane materjal ei vääri toetust," lausus Pürg ETV saates "Ringvaade",

"Minul tekkis selline küsimus, et äkki Eesti ei vääri sellist kultuuriministrit," lisas Pürg.

Pürg lisas, et ega huumor, komöödia ja estraad mitte kuhugi ei kao. "Eks loomulikult tehakse seda edasi ja teen mina ka edasi. Ja mul tööpõld on küllaltki lai ees," lausus Pürg ja lisas, et vastu tuleb pidada Eino Baskini mälestusele mõeldes.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: