Marit Meri filmist "Ben on tagasi": minu jaoks oli see kui õppefilm

Kultuurisaates "OP+" kommenteeris Peter Hedgesi uut filmi "Ben on tagasi" ("Ben is Back") Marit Meri, kelle kooselu Arvo Kukumäega sisaldas üksjagu väljakutseid.

Marit Meri kinnitas, et "Ben on tagasi" väärinud mitte lihtsalt kinno minekut, vaid pani ka hiljem paljudele asjadele mõtlema. "Filmis oli pidev pinge, vähemalt minule, sest mul oli seal äratundmismoment," sõnas ta ja tõdes, et tal tekkis siiski tunne, justkui oleks ta läinud teise seeriasse. "Nii palju toimus seal varem, millest mind polnud informeeritud, aga kaasakiskuv film oli, mis läks kohe käima."

Meri rõhutas, et temal ei ole küll olnud kokkupuudet narkoprobleemidega, kuid ta vaatas linateost "Ben on tagasi" kui sõltuvus- ja kaassõltuvusprobleemide filmi. "See on küll minu probleem olnud," sõnas ta ja mainis, et ta ei võtnud kooselu Arvo Kukumäega kunagi niiviisi, nagu elaks ta koos alkohooliga. "Filmi vaadates sain ma aga aru, et see kaassõltuvusprobleem on üks kandvaid probleeme, sest see, kes on alkohoolik, ei saa aru, et tal on midagi valesti," selgitas ta, lisades, et tema jaoks oli "Ben on tagasi" kui õppefilm.

"Kui armastus juhib sind, siis sa ei löö käega, vaid võitled viimase hetkeni," kinnitas Marit Meri ja nentis, et filmi vaadates tekkis tal küll mõte, et ainus ravim oleks mingitel hetkedel minnalaksmine. "Aga kuna me oleme nii hullud oma armastuses, siis me ju ei raatsi seda teha," sõnas ta, rõhutades, et tal on hea meel iga minuti üle, mis ta Arvoga koos veeta sai.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "OP+"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: