Kadri Noormets toob Tartu Uue Teatri lavale mobiilsed definitsioonid

Kadri Noormets
Kadri Noormets "Mobiilsed definitsioonid" Autor/allikas: Pressimaterjalid

Tartu Uues Teatris esietendub 12. aprillil Kadri Noormetsa lavastus "Mobiilsed definitsioonid", mille trupis on lisaks Noormetsale veel näitleja Ivo Reinok, muusik Andres Lõo, dramaturg Aare Pilv ja valguskunstnik Karl Marken.

Sünopsis:

Toas on diivan, maal, laud ja linik ning liigutav olukord. See lugu puudutab komplekte, milleni oleme jõudnud me ise, komplekte, mida võime vaid aimata, komplekte, mida serveerivad süsteemid ning komplekte, millest neil aimugi pole. See lugu läheb nagu kellelegi külla, kus peaks jutuks tulema kaasaja isedefineerimise olulisus ja muud omavastutuse teemad. Ent küla peale üksi ei saa kindel olla.

Lavastus sai alguse 2016. aasta sügisel, mil teatrisarja "Sajandi lugu" raames esietendus kadrinoormetsa "Tõotatud maa" (Sõltumatu Tantsu Lava), mille kavalehe pealkiri oli "Mobiilsed definitsioonid". Kavalehe tekst avaldati mõne kuu pärast ka ajakirja Teater. Muusika. Kino avaveerus. Tekst andis proovide käigus üles kerkinud sõnadele ja üldtuntud mõistetele omapoolsed seletused - mobiilsed definitsioonid.

Lavastust "Mobiilsed definitsioonid" mängitakse kuuel korral: 12., 13., 16., 17., 19., ja 20. aprillil Tartu Uues Teatris.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: