Kammivabrikus avatakse Sixi isikunäitus unestaadiumite jadast

killuke näitusele tulevast valgusmaalist
killuke näitusele tulevast valgusmaalist Autor/allikas: erakogu

Tartus Kammivabriku klubihoones avatakse noore kunstniku Sixi isikunäitus "Muutunud teadvusetasandid: UNI - staadiumid 1-5".

Näitus on kolmeks ruumi-installatsiooniks jagunev unestaadiumite jada, mille visualiseering on kirjandusliku uurimuse,  praktika ning kujutluse vili. Ruumides on mänglevad helikunst ning valguskunsti variatsioonid. Teos on valminud järk- järgult ning jõudnud tervikuni kaheksa aasta jooksul.

Six eelistab teose objekte luues taaskasutusmaterjalide, kuid meediumite ennast ei piira. Kunstniku bakalaureuse töö "NRem 1. staadiumi kohaspetsiifiline eksponeering" Noblessneri tehase valukojas oli eelruum augustis avatavale näitusele.

Näitus "Muutunud teadvusetasandid: UNI - staadiumid 1-5" avatakse 8. augustil neljapäeval kell 19.00. Teose kulminatsiooniks on 10. augustil kell 21.00 performance "Lucy dreaming" Grupp 6 esituses. Ligi kolmetunnist vaatemängu pakkuv lavastuslik performance kujutab unes ja ärkveloleku piiril olevat seisundit. Grupp 6 moodustavad  Triini Dance Crew, Macey Muse, Eva Pajus ning Maarja Heinsoo. Performance'ile pääsevad 60 õnnlikku unenautlejat. Performancit kureerib SG6. Lisainfo: https://silverticket.ee/event/lucydreaming.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: