Telesari "Pank" ja kuuldemäng "Must luik" on nomineeritud Prix Europa auhinnale

PANK
PANK Autor/allikas: Jekaterina Abramova

Euroopa mõjukaim televisiooni, raadio ja digitaalmeedia festival Prix Europa 2019 avalikustas kandidaadid tänavustele auhindadele. Lavastuslike telesarjade lõppvalikusse on jõudnud ETV sari "Pank" ja kuuldemängude kategoorias on esindatud Raadioteatri kuuldemäng "Must luik".

Prix Europa festivalil jagatakse tänavu auhindu üheksas alajaotuses, sealhulgas neljas tele- ja raadiokategoorias ning ühes digimeedia omas. "Pank" kandideerib parima lavastusliku telesarja auhinnale koos 20 teise seriaaliga. Priit Põldma kirjutatud ja Tamur Tohveri lavastatud Raadioteatri kuuldemäng "Must luik" on võistlustules koos 29 kandidaadiga. Kokku esitati seekordsetele auhindadele rohkem kui 650 originaalprogrammi.

Prix Europa toimus esimest korda 1987. aastal ja on aastatega kasvanud mõjukaimaks üle-euroopaliseks festivaliks, mis koondab Euroopa meediaorganisatsioonide silmapaistvaimad tööd.

Tänavune festival toimub 6.-12. oktoobrini Potsdamis, võitjad kuulutatakse välja auhinnatseremoonial 11. oktoobril. 

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: