Portaaliteater | Evald Hermaküla lavastus "Peenike pere"

1994. aastal esietendus Eesti Draamateatris Evald Hermaküla lavastus "Peenike pere", mis põhineb Alice Jane Kiwimae samanimelisel näidendil. Hermaküla lavastus on "Portaaliteatris" järelvaadatav ka pärast eriolukorra lõppu.

Kui tavaliselt võib kuulda kurtmist, et noorsugu on hukas, siis käesolevas lavaloos nuheldakse küll vanemate patte laste kaela. Esimesel pulma-aastapäeval kohtab noor abielumees oma poega, kel aastaid pisut rohkem kui papal ja kelle olemasolust mammal aimugi pole. 24 tunni jooksul keerleval komöödiakarussellil selgitatakse segaseid peresuhteid, vahelduvad tegelaste sood ja sugulusastmed. Tülitsetakse, lepitakse, lahutatakse ja kihlutakse - ning kõike seda mõnusal jantlikul moel.

Alice Jane Kiwimae näidendi lavastas Eesti Draamateatris Evald Hermaküla, mängivad Aleksander Eelmaa, Rita Raave, Hendrik Toompere jun, Kaie Mihkelson, Raimo Pass, Robert Gutman, Ester Pajusoo, Elle Kull, Tõnu Mikiver.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: