Galerii: Tallinna linnaruumis saab näha EKA kunstitudengite töid

EKA kunstitudengid võtsid osa aktsioonist "Hakkakunstnikuks", kus saab näha nende reaktsiooni koduspüsimise ajajärgule. Tööd on nähtavad Tallinna linnaruumis.
Kunstiprojekt "Hakkakunstnikuks" on portreede seeria isolatsioonis tegutsevast kunstnikust, mis on eksponeeritud linnaruumis tühjaks jäänud reklaampindadel. Kunstnikud tuletavad meelde loomingu vabastavat mõju ja kutsutavad järgima uute kujutluste inspireerivat eeskuju.
Aktsioonis osalesid üliõpilased kaasaegse kunsti, maali, skulptuuri, graafika ja stsenograafia õppekavadelt: Johannes Luik, Mart Veelmaa, Marta Vaarik, Mari Männa, Andre-Joosep Arming, Emilia Furs, King Wai Cheung, Johanna Ruukholm, Lisann Lillevere, Brenda Purtstak, Ats Kruusing maali, Pille Alasi graafika ning Linda Mai Kari, Anita Kremm, Milla-Mona Andres, Kristel Zimmer ja Liisamari Viik.
Projekti toetasid õppejõud Ene-Liis Semper, Kirke Kangro, Margit Säde ja Madis Luik.
Toimetaja: Kaspar Viilup