Noorte keelpillimängijate suvelaagris anti kokku 400 individuaalset erialatundi

Värskas toimus üleriigiline noorte keelpillimängijate suvelaager. Põlva muusikakool koostöös Eesti keelpilliõpetajate ühinguga korraldas juba 23. korda taolise õpilaste ja õpetajate suvise kokkusaamise.

Kui vaid mõne kuu eest oli klassiruumis muusikatunni läbiviimine võimatu, siis möödunud nädalal said Värsaks sadakond muusikaõpilast iga päev õpetajate juhendamisel pilli harjutada ja samas ka laagrisõpradega mõnusalt aega veeta, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Viiuliõpetaja Kaido Välja kinnitas, et laagris saavad kõik lapsed individuaalseid eratunde. "Meil on laagris pea sada last ja iga päev eriaalatund, kokku tuleb 400 individuaalselt erialatundi," sõnas ta ja tõi välja, et lisaks on võimalus kõikidel lastel ka esineda. "See on vabatahtlik, keegi neid ei sunni, igal õhtul toimuvad ka kontserdid, umbes 70 soolonumbrit on nende päevade jooksul kõlanud."

Lapsed õppisid viie päeva jooksul uued lood selgeks, laager lõppes Värskas ja Põlvas toimunud kontserdiga, kus muusikast tundsid rõõmu nii noored ise kui ka nende publik.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: