Endla teatri direktor: sel aastal on tulnud mitu korda plaane ümber teha

"Terevisioonis" olid külas Endla teatri direktor Roland Leesment, näitleja Meelis Rämmeld ja teatri muusikaala juht Feliks Kütt, et rääkida veidi algavast 110. hooajast.

Endla teatri direktor Roland Leesment kinnitas, et nad on põnevusega uut hooaega oodanud juba alates varakevadest. "Siis pidime hakkama aga plaane ümber tegema, sel aastal on tulnud plaane mitu korda ümber teha," ütles ta ja lisas, et seetõttu alustasid nad oma 110. hooaega juba 3. juulil. "Kuigi me sügisel peame alles 109. sünnipäeva, seega 110. sünnipäev täitub alles järgmisel sügisel."

"Publik tuli juuli alguses kohe kaasa, aga kuna piirangud juulis veel kestsid, siis me ei saanud testida, mis see piir oleks, me saime kutsuda ainult 50 protsenti publikust," tõdes ta ja mainis, et hetkel neil sellist lavastust mängukavas ei olegi, kus kogu trupp saaks lavale tulla. "Me oleme ikkagi repertuaariteater ja meil peab jaguma mitmeteks paralleelseteks lavastusteks osatäitjaid."

Näitleja Meelis Rämmeld sõnas, et tema arvates vähendatud publikuarv kuidagi laval mängimist ei mõjutanud. "Osad inimesed on küll öelnud, et oli kuidagi teisiti, aga ma ei saanud midagi aru," lisas ta.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Terevisioon"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: