Eesti jazzliidu uus tegevjuht on Elo-Liis Parmas

Elo-Liis Parmas
Elo-Liis Parmas Autor/allikas: Sohvi Viik

Alates 7. septembrist asub Eesti jazzliidu tegevjuhi kohale Elo-Liis Parmas, kes jätkab vastutamist organisatsiooni igapäevase juhtimise, kohaliku ja rahvusvahelise esindamise ning tegevmeeskonna toimimise eest.

Elo-Liis Parmas, kes on tegutsenud produtsendi, projektijuhi, turundaja ja kommunikaatorina nii teatri-, muusika- kui ka filmimaailmas, töötab kultuurivaldkonnas juba 2004. aastast. Organisatsiooni praegune tegevjuht Ave Tölpt jätkab tööd muusikavaldkonnas, suundudes muusikaettevõtluse arenduskeskuse Music Estonia tegevjuhi kohale.

Elo-Liis Parmas on olnud teatrite (Vanemuine, Von Krahl) koosseisuline töötaja ning vabakutselisena aidanud ellu viia nii väikevorme kui ooperigalasid ja festivale. Suuremad koostööd on toimunud kultuuriasutustega nagu Tallinna linnateater (festival Talveöö unenägu), Vanemuise teater, Eesti Kontsert (ja Saaremaa ooperipäevad), Eesti Heliloojate Liit (Eesti Muusika Päevad) ja Pimedate Ööde filmifestival (Industry@Tallinn Baltic Event).

Eesti jazzliidu juhatusse kuuluvad Lauri Kadalipp, Priit Koff, Jaak Sooäär, Mingo Rajandi, Toomas Rull, Raimond Mägi ja Kirke Karja. Juhatuse esimees on jazzpianist Kirke Karja. Turundus- ja kommunikatsioonijuhina jätkab Anni Metstak, TUJA projektijuhina Maris Aljaste. Peatselt on liitumas Jazzliidu tegevkoosseisuga ka programmijuht.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: