Riho Rosberg lavastusest "Kelder": mis juhtub siis, kui jõuluvana tulla ei saa?

Foto: Anastasia Semjonova

Kellerteatris esietendus 1. detsembril jõulupõnevik "Kelder", mille keskmes on nutikas päkapikk, kes on otsustanud karjääriredelil edasi liikuda.

Lavastus "Kelder" pakub leidlikke visuaalseid lahendusi ja illusioone, originaalmuusika on loonud helilooja Liina Sumera, vahendas "Aktuaalne kaamera". Lavastust võib vaadata nii kohapeal kui ka virtuaalse otselülitusena.

Kaaslavastaja Vahur Keller sõnas, et idee pakkusid välja Riho Rosberg ja Gerli Mägi. "Nad tegid kahekesi proove, sünnitasid ja arendasid seda lugu," selgitas ta ja mainis, et tema kirjutas sinna lõpuks dialoogid ja värsid peale.

Lavastaja Riho Rosbergi sõnul on "Keldri" sõnum see, et väiksemad ametid on elus tähtsamad kui mõned suured. "Jõuluvana on küll tore, kui ta käib ja jõulude ajal külla tuleb, aga mis saab siis, kui on selline aasta nagu praegu ja jõuluvana tulla ei saa," tõdes ta ja mainis, et siis kuulavad laste soove, pakivad kingid ära ja toovad kohale just päkapikud.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: