Maris Pihlap avaldas debüütalbumi "What Have You Become?"

Maris Pihlap
Maris Pihlap Autor/allikas: Regina Tagger/pressimaterjalid

Laulja, multiinstrumentalist ja produtsent Maris Pihlapi debüütalbum "What Have You Become?", mille pealt leiab kokku kuus eriilmelist lugu.

Maris Pihlap kinnitas, et jõudis albumil kõlava helikeeleni, kui lasi lahti igasugustest žanrilistest ootustest. "Kõrv igatseb kontraste, traditsiooni ehedust, eksootilise soojust, minimaalse põhjamaise puhtust, elektroonilise mitmekülgsust. Ja sinna juurde alati ka mingit juurtetunnet, tegin teoks kõik ideed, mis mul tol hetkel pähe tulid," selgitas ta.

Muusiku sõnul algab iga tema uus lugu alati tekstist – kas siis laulusõnadest või lihtsalt väga tugevast kontseptsioonist pealkirja kujul. "What Have You Become?" on album, mis räägib loo suureks saamisest, naiseks kasvamisest ning muutustest meie ümber. "Minu eesmärk on luua keskkond, kus teised tunneksid, et nad võivad ka oma muresid jagada, ega pole ainsad, keda vahel hirmutavalt võltsina mõjuv positiivsus ei kõneta," sõnas ta.

Enamus Maris Pihlapi debüütalbumi lugudest on kirjutatud esimese eriolukorra ajal möödunud varakevadel, mil muusik üksi oma Viljandi korteris elas. Just sel ajal hakkas ta ka teadlikumalt produtseerimisega tegelema. "Usun, et kõik üksinda isoleerijad teavad, mis sorti tundeid see võis tekitada, see andis mulle palju aega oma südamevalude ja varajaste kahekümnendate kasvuvaludega tegeleda, istusin klaveri taha ja hakkasin oma mõtteid välja ütlema, sest muud moodi enam ei saanud, ja laul oli kohe olemas."

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: