Rakvere teater taasavab uksed komöödiaga "Oi, Johnny"

Rakvere teater taasavab uksed komöödiaga
Rakvere teater taasavab uksed komöödiaga "Oi, Johnny". Autor/allikas: Kalev Lilleorg

Rakvere teater avab külastajatele uksed taas esmaspäeval, 24. mail, mil Tallinna publik saab vaadata komöödiat "Oi, Johnny".

Taksojuht Johnny suhete sasipundart saab näha veel 28. ja 29. mail ning 4. ja 5. juunil Rakveres, 31. mail Viljandis ja 3. juunil Pärnus. Pärnu rahva ette tuleb 15. juunil ka komöödia "Kõike head, vana toriseja". Toriseja Esko rollis rahva ette astuvat Tarvo Sõmerit saab samuti näha Rakveres, 28. mail ja 5. juunil.

Mai lõpus ja juuni algul toimuvad kooligruppidele Andrus Kivirähki lasteraamatul põhineva lavastuse "Sirli, Siim ja saladused" asendusetendused. Vabu kohti on teatri teatel kõigile soovijaile veel vaid 1. juunil kell 15 algavale etendusele.

Veebruaris enne piiranguid üksnes mõne mängukorra saanud Veiko Õunpuu värskeim lavastus "Tants" tuleb publiku ette uuesti 29. mail ja 4. juunil Rakveres, 31. mail Tartus ning 7. ja 8. juunil Tallinnas.

Hooaja lõpetab Hendrik Toompere suvelavastus "Miks Jeppe joob?", mida mängitakse 9.–20. juunini Rakvere Teatri väikses saalis. Kolmandat suve mängukavas olnud lavastust näeb sel suvel viimast korda.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: