Otseülekanne: Kultuurikompassi foorum keskendub lugude rääkimisele

Kultuurikompassi foorum keskendub lugude rääkimisele
Kultuurikompassi foorum keskendub lugude rääkimisele Autor/allikas: Kultuurikompass

27. mail toimub Kultuurikompassi foorum "Kuidas rääkida oma lugu?", kus lugude rääkimise tippeksperdid jagavad teadmisi ja kogemusi, kuidas luua eristuv narratiiv ning elamuste kaudu enda lugu rääkida. Kell 14.00 algavad foorumit on võimalik otseülekandes jälgida ka ERR-i kultuuriportaalis.

Kultuurikompassi peakorraldaja Heigo Teder sõnas, et eduka sündmuse loomisel ja elluviimisel on selge sõnumi ja publikut köitva info jagamine vajalik oskus. "See, et me ise teame, kuivõrd head sündmust me parasjagu loome, on väga hea, kuid sellest veelgi parem on, et seda teaksid ka kõik teised," kinnitas ta ja mainis, et seetõttu ongi nad kutsunud lugude jutustamise meistrid oma teadmisi jagama.  

Foorumi fookuses on Lõuna-Eesti elamused ja lood, mis asetatakse nii Eesti kui rahvusvahelisse konteksti. Foorum läheb eetrisse Võru maakonnast, Suure Munamäe jalamil asuvast Suure Muna kohvikust. Arutelu juhid on Tartu 2024 Lõuna-Eesti koordinaator Annela Laaneots ja SA Võrumaa Arenduskeskuse kultuurispetsialist Kristi Vals. Kogemusi jagavad kultuuriminister Anneli Ott, Heili Klandorf-Järvsoo (EAS), Eda Veeroja (Mooska suitsusaunatalu), Siret Campbell (Drakadeemia), Margus Timmo (Setomaa Liit), Edina Csüllög (FUFF), Aigi Young ja Kadri Moppel (KYLAS).

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: