Riho Sibula mälestuse hoidmiseks loodi mittetulundusühing Kuukitarr

Riho Sibul
Riho Sibul Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Möödunud aasta lõpus meie seast lahkunud muusiku Riho Sibula sõbrad asutasid tema mälestuse hoidmiseks mittetulundusühingu Kuukitarr.

MTÜ eesmärgiks on Riho Sibula mälestuse väärikas hoidmine, erinevate vastavate algatuste koordineerimine, lisaks ka üldisele märkamise kultuurile kaasaaitamine.  

MTÜ asutajad rõhutavad, et tegemist ei ole eksklusiivse klubi või kitsa ringi ettevõtmisega, vaid see on avatud kõigile kaasamõtlejatele. Samas on eestvedajate jaoks oluline, et kõik ideed mälestuse jäädvustamise, loomingu taasesitamise, kirjastamise ja kontserdikorralduse ideed oleksid lähedastega läbi räägitud ning loodaks ühine eetiline raamistik, milles Riho mälestust hoitaks iga tegevuse puhul lähtudes põhimõttest, kuidas ta seda ise hindaks.  

MTÜ juhatusse kuuluvad Valdeko Sibul, Ain Agan ja Aare Põder. Lisaks juhatuse liikmetele on mittetulundusühingu asutajate seas Erkki-Sven Tüür, Herbert Murd, Mari Kaljuste, Meelis Asi, Meelis Kubits, Raul Vaigla, Toomas Tiivel, Tõnis Mägi, Vaiko Eplik ja Vladislav Koržets

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: