Galerii. Algasid TEMUFI suvelavastuse "Suur Boy ja Väike Boy" proovid

Teisipäeval sai esimest korda kokku TEMUFI suvelavastuse "Suur Boy ja Väike Boy" trupp, et alustada 20. juulil esietenduva lavateose proovidega.

"Suur Boy ja Väike Boy" põhineb James Krüssi romaanil "Minu vaarisa ja mina" ning selle on dramatiseerinud Ott Kilusk. Teose seab lavale Kaili Viidas, peaosades on Peeter Volkonski ja noored näitlejad Vesse Leok ning Henry Soo.

Loo peategelane on Helgolandi saarel elav 10-aastane poiss, keda kutsutakse Boyks. Kuna tema õed on leetrites, tuleb tal veeta nädal mõned tänavad kodumajast eemal, vanaema ja tolle 84-aastase isa ehk oma vaarisa juures, keda hüütakse samuti Boyks.

Väike Boy ja Suur Boy on oma vanusevahest hoolimata suured sõbrad ja lugude vestjad. Mõlemal on teineteisele pakkuda kas midagi uut või unustatud vana. Seitsme päeva jooksul fantaseerivad nad maailma keeltest, sõnade tekkimisest, luuletamisest ja kõigest muust.

Etendused toimuvad 20. juulist 13. augustini Viljandis Uueveski puhkealal ning sobivad vaatamiseks kogu suguvõsale.

Osades: Peeter Volkonski, Henry Soo või Vesse Leok, Terje Pennie (Ugala), Luule Komissarov (Ugala), Natali Väli (Rakvere Teater), Lauri Kink, Silver Kaljula (TEMUFI), Peep Maasik (TEMUFI), Kaili Viidas (Endla), Pärt Ruubel või Robert Oja jt

Kunstnikena löövad kaasa Karmo Mende ja Yana Khanikova ning helimaailma loob Martin Aulis.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: