Proovi järele: soojendusharjutused Klassikaraadio muusikapäeva viktoriiniks

Muusikapäeva viktoriini ühislahendamisest võttis eelmisel aastal osa ka Eesti riiklik sümfooniaorkester.
Muusikapäeva viktoriini ühislahendamisest võttis eelmisel aastal osa ka Eesti riiklik sümfooniaorkester. Autor/allikas: Kairit Leibold / ERR

Klassikaraadio korraldab kümnendat korda rahvusvahelise muusikapäeva puhul viktoriini. Lõbusaks teadmisteprooviks saab harjutada eelmise aasta küsimustest kokku pandud soojendusviktoriini.

Muusikapäeva viktoriini saab lahendada Klassikaraadio ja Raadio 4 kodulehel 1. ja 2. oktoobril. 15 küsimusest koosnev mälumäng on vastusevariantidega ning loogikat appi võttes või sõpradega koos lahendades on võimalik õigesti vastata ka siis, kui täpselt vastust ei tea. Küsimusi on nii klassika, džässi kui ka popmuusika vallast. Lahendamisel on abiks helifailid, fotod ning videoklipid. Koostöös Raadio 4-ga saab kolmandat korda viktoriinis osaleda ka vene keeles.

Muusikapäeva viktoriin algab Klassikaraadio veebilehel eesti keeles ja Raadio 4 lehel vene keeles pühapäeval, 1. oktoobril kell 7 ning lõpeb 2. oktoobri südaööl.

Soojendusmänguna on võimalik vastata kümnele küsimusele eelmise aasta viktoriinist.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: