X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

E-raamatukogu Ellu lõpetab tegevuse

E-raamatukogu Ellu
E-raamatukogu Ellu

Tallinna Keskraamatukogu e-raamatukogu Ellu lõpetab 1. juulil 2024 oma enam kui 12-aastase tegevuse. Edaspidi saab eestikeelseid e-raamatuid lugeda üle-eestilisest e-laenutuskeskkonnast Mirko.

"Ellu oli esimene ja pikka aega ainus e-raamatukogu, mis pakkus tasuta ligipääsu kaasaegsetele eestikeelsetele e-raamatutele. Tallinna rahvaraamatukoguna oleme teenindanud tallinlasi, koroonapandeemia ajaks avasime lisaressursside abil juurdepääsu kogu Eestile. Nüüd on loodud uus üle-riiklik e-laenutuskeskkond ja Ellul on aeg pensionile minna," selgitas Tallinna Keskraamatukogu direktor Kaie Holm.

E-raamatukogu suletakse lugemismänguga "Loeme ELLU tühjaks!", mis kestab kuni 15. juunini või kuni viimased e-raamatute litsentsid on n-ö ära loetud. Liituda saavad igas vanuses tallinlased.

Avatuks jäävad Tallinna Keskraamatukogu e-raamatukogu OverDrive ja e-muusikakogu Naxos. OverDrive'ist saab laenata võõrkeelseid e-audioraamatuid ja e-raamatuid ning ajakirju. Naxoses saab kuulata klassikalist ja džässmuusikat. 

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: