Märt Avandi: mulle küll ei meeldiks, kui suvaline tüüp tuleks ja paluks pilti teha ({{commentsTotal}})

Foto: Allfilm

"Ringvaate" stuudios oli külas näitleja Märt Avandi, kes jõudis tagasi Hollywoodist, kus ta käis filmi "Vehkleja" peaosalisena lootuses võita parima võõrkeelse filmi preemia. Samuti rääkis ta mõne sõna sellest, et täna ei pälvinud "Vehkleja" parima võõrkeelse Oscari nominatsiooni.

"Vahetult pärast tänast otseülekannet saatis Ott Sepp kohe sõnumi ning tal oli suur rõõm, et läks nii nagu läks," ütles Märt Avandi, et "Tujurikkuja" sketšist ajendatuna kasutas Ott Sepp kohe pärast Oscari nominentide galat võimalust, et Avandi kallal võtta.

Märt Avandi saatis "Ringvaatele" ka mõned pildid, kuid tõdes, et staaridega ta pilte tegema ei kippunud. "Mulle küll ei meeldiks, kui suvaline tüüp tuleks ja paluks pilti teha." Ta leidis ka, et see üritus on sarnane siinsete teatriüritustega, kuhu jõuavad ainult kindlad siseringi inimesed. "Sealsed kuulsused on täpselt samasugused inimesed kui meie, aga neil on lihtsalt natukene rohkem raha kui meil."

"Quentin Tarantino ei tule, et "Kuule, mis su nimi on, ma vaatasin su filmi "Vehkleja" - see on ikkagi väga ebatõenäoline. Aga see ei ole võimatu, sest lauad olid paigutatud just nii nagu juhtub," ütles Avandi, et pressi sinna üritusele väga sisse ei lasta ning need, kes seal olid, pidid olema väga kontrollitud. "Kõik kulges aga peol täpselt nii, nagu me oleme enda pidudel harjunud."

"Väga rangelt öeldi pauside ajal, palju on otse-eetrini aega - tundus, et ta oli hädas, sest inimesed teda väga ei kuulanud," tõdes Avandi, et Kuldgloobuste gala erineb Oscarigalast just selle poolest, et käiakse palju ringi ja suheldakse omavahel. "Turvakontroll on aga karm - kuulivestidega mehed vaatavad kõik limusiinid alt peeglitega läbi." Lisaks nägi ta ka veidi staaritsemist, kui Harrison Ford ei soovinud minna läbi turvaväravatest.

Avandi ütles, et sisemiselt on sellel auhinna väljakuulutamise hetkel inimlik, et pulss läheb kõrgemaks. "Kui võitja välja kuulutatakse, siis väike jõnks käib läbi, aga sellega see piirdub ja pärast seda pidutsesid rahulikult edasi."

"Meil uutel inimestel teatris läheb väga hästi, sest "Tramm nimega Iha" tuli väga hästi välja ja rahvast käib nagu murdu - esimene samm on astutud selle nimel, et teha Endla teatrist üks vägev teater;" sõnas Avandi, et Endla teatril läheb tema arust seni väga hästi. Ta ei ole sellele aga täpselt mõelnud, kas Eesti võiks mingil hetkel veel Oscaritele jõuda, kuid ta ei pea seda ka väga ebatõenäoliseks. "Unistama peab," kinnitas ta lõpetuseks.

Toimetaja: Kaspar ViilupHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: