Evar Anvelt: intensiivsel muusikategemise perioodil käin ma viis korda päevas duši all ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

"OP" kohtus Tehnoloogilise Päikese juhtfiguuri Evar Anveltiga, kes rääkis veidi uuest plaadist "Technological Sun". Samuti ütles plaadi kohta oma sõna kriitik Tõnu Karjatse.

"Vahepeal oli selline jõudeperiood hästi pikalt ja eks ikka mingihetk saab see mõõt nagu täis, kui tahad jubedalt jälle muusikat tegema hakata," ütles Evar Anvelt "OP'is", et kõik hetked ei ole muusika tegemiseks head. "Sul peab olema vaikus ja vastav meeleolu - mul on selline värk, et ma ei talu väga müra, mispärast mul on korteris natuke raskem muusikat teha," tõdes Anvelt ja lisas, et intensiivsel muusikategemise perioodil käib ta päeva jooksul viis korda duši all. "See müra, mis vannitoas tekib, on niivõrd staatiline ja ühtlane, et ta aitab mõtetel keskenduda."

Evar Anvelt leidis, et kui see plaat alguses käima panna, siis ei saagi kuulajana täpselt aru, kuhu see muusika triivima hakkab. "Antud plaadi puhul on see pigem selline lohutus eksinud inimhingede auks."

Tõnu Karjatse tõi välja, et kuulajale mõjub Tehnoloogiline Päike kaasahaaravalt. "Hannaliisa Uusma vokaal mõnede lugude juures on huvitavaks täienduseks, mis lisab kergemat ja feminiinsemat poolt sinna juurde." Karjatse arvates on neil ka täiesti enda kõla, mis põhineb siinsel elektroonilise muusika skeenel. "Helikeel on omane, selge, puhas ja lihtne, mis on kindlasti nende trump."

Toimetaja: Kaspar ViilupHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: