Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

TarSlämm korraldab suure kirjutamismaratoni

TarSlämm
TarSlämm Autor/allikas: Patrik Tamm/Müürileht

Septembris alustab uut hooaega Tartus toimuv TarSlämm, mis on luuleõhtute sari, kus kolme minuti jooksul kannavad esinejad ette oma originaalloomingut, mida publikul ja žüriil on võimalik kohapeal punkte andes tunnustada.

TarSlämmi pikaaegne korraldaja Jaan Malin on korraldamise teatepulga edasi andnud ning nüüdsest korraldab üritust Sirel Heinloo.

Uuel hooajal võõrustab luuleõhtuid äsja tegutsema asunud veini- ja kunstiresto Vilde ja Vine (endine Vilde pubi) ning esimene TarSlämmi võistlus peetakse maha 19. oktoobril kell 19:00, külalisesinejaks luuletaja fs.

14. septembril kell 19:00 toimub aga Vildes ja Vines esimest korda TarSlämmi suur loovkirjutamine. Kõik kirjanikud ja salajased kirjutajad on oodatud osa saama ühisest kirjutamismaratonist, mida juhendab Tartu linnakirjanik Kristiina Ehin.

Suure kooskirjutamise eesmärk on hakata vastu kirjanike üksiklusele, leidmaks üles vanad ja uued kirjutamisteemad, mis saavad teistsuguses kirjutamiskontekstis hoogu juurde või inspireerivad uut lehekülge ette keerama.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: