Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

TMW linnaruumiaktsioon muudab laupäeval ajutiselt Viru ringi liikluskorraldust

Viru ring
Viru ring Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Kümnenda Tallinn Music Weeki üks läbivaid teemasid on inimkeskne linn. Ühtlasi suunab festival tähelepanu sellele, et Tallinn saab lähiaastatel uue peatänava. 7. aprillil toimub Viru ringil linnaruumiaktsiooni, millega kaasnevad ajutised liikluskorralduse muudatused ajavahemikus 16.30–20.30.

7. aprillil vahemikus 16.30–20.30 on Viru ringile sõidusuund suletud Narva maantee poolt saabuvatele sõiduautodele. Pärnu maantee pööre Mere puiesteele on samuti tavaliiklusele suletud. Ühistranspordi graafik on plaanipärane. Ühistransport on suunatud rööbasteele ning seda reguleerivad liiklusreguleerijad. Teised Mere puiestee ja Pärnu maantee sõidusuunad on tavaliikluseks avatud. Viru keskuse parkla kasutajatel, kes antud ajavahemikus parklast välja sõidavad, tuleb sooritada kohustuslik pööre vasakule ja liikuda Pärnu maantee suunas koos ühistranspordiga. Parklasse pääseb Pärnu maantee kaudu suunaga Narva maanteele.

Festival palub laupäeval jälgida antud piirkonnas ajutisi liikluskorraldusvahendeid ning soovitab kesklinnas liigelda jala, jalgrattaga või ühistranspordiga. Täpsemad liiklusskeemid on siin.

Laupäeval kell 13 saabub TMW äppi kasutajaile teavitus Viru ringil toimuvast aktsioonist ja üllatuskontserdist.

Kuni 8. aprillini on Viru väljak TMW peaväljak arhitektide Sille Pihlaku ja Siim Tuksami loodud taaskasutatud digitihniku, ÖÖD peegelklaasist disainmaja ja puuistikutega, mis kaitsevad Hollandi riigi poolt Eestile 100 aasta juubeliks kingitud tulpe. Viru ringilt Mere puiesteele keerates leiab Vene Kultuurikeskuse kõrval paiknevast Kanuti aiast EKA kunstitudengite valgusinstallatsioonid.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: