Arkna mõisa karjalaudas käivad "Lõikuspeo tantsude" proovid ({{commentsTotal}})

Lavastuse
Lavastuse "Lõikuspeo tantsud" proovid. Autor/allikas: Kristo Kruusman

14. juunil esietendub Arkna mõisa karjalaudas Rakvere Teatri suvelavastus "Lõikuspeo tantsud". Lavale on seadmas Eili Neuhaus ning osades on Liisa Aibel, Ülle Lichtfeldt, Silja Miks, Anneli Rahkema, Natali Väli, Märten Matsu, Peeter Raudsepp ja Tanel Saar VAT Teatrist.

See on südamlik lugu 1930ndate Iirimaa väikeses külakeses elavast perekonnast. Viiel õel tuleb vaestes oludes ja konservatiivses ühiskonnas iga hinna eest hakkama saada. Nad elavad koos oma venna Jackiga, kes on äsja naasnud Aafrikast, kus töötas 25 aastat misjonärina. Peategelaseks võib pidada vallaslapsena sündinud Michael Evansit, kes meenutab ühte erakordset suve, kui lõikuspeo aegadel külastas tema ema ja tädisid ootamatult tema isa Gerry Evans.

Lavastus tuuakse publiku ette Lääne-Virumaal asuvas Arkna mõisa vanas karjalaudas. Igal õhtul enne etendusi algusega kell 17 on võimalik osaleda mõisa ekskursioonil. Lisainfo ja gruppide registreerimine meiliaadressil info@arkna.ee.

Osades on Liisa Aibel, Ülle Lichtfeldt, Silja Miks, Anneli Rahkema, Natali Väli, Märten Matsu, Peeter Raudsepp ja Tanel Saar VAT Teatrist.

Etendusi mängitakse 14.–29. juuni ja 23.–31. august. 

Toimetaja: Merit MaaritsHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: