Tartu Uus Teater otsib lavastusprojekti "Ilusad inimesed" jaoks intervjueeritavaid

Tartu Uus Teater
Tartu Uus Teater "Ilusad inimesed" Autor/allikas: Pressimaterjalid

2019. aasta sügisel esiestendub Tartu Uues Teatris dokumentaalse alusmaterjaliga lavastus "Ilusad inimesed". Lavastuse sünniks soovib teater teha aga intervjuusid n-ö ilusate inimestega, millele ka kogu materjal üles ehitatakse.

Küsimused, mis Tartu Uut Teatrit huvitavad, on: Kas n-ö ilusatel inimestel on ühiskonnas lihtsam läbi lüüa? Kas oled oma välimuse nimel vaeva näinud või lausa ekstreemsusi ette võtnud? Kas sinu välimus on sulle oluline?

Inimesed, kes sooviksid neile küsimustele vastata, peaksid võtma ühendust aadressil ilus@uusteater.ee. Meili tuleb panna kirja oma nimi ja kontaktandmed ning teater võtab ise ühendust. Osalemissoove oodatakse kuni veebruari lõpuni, intervjuusid tehakse märtsist maini. Kõik intervjuud on anonüümsed ja neid kasutatakse algmaterjalina lavastuse loomiseks. Intervjueeritavaid tänab teater kutsega.

"Ilusate inimeste" lavastustiimi kuuluvad Piret Jaaks, Gabriela Liivamägi, Martin Rästa, Siim Tõniste, Roland Laos ja Henessi Schmidt.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: