ERR.ee video: TMW jutud eesti artistide võimalustest välismaal

31. märtsini toimuva linnafestivali Tallinn Music Week programmi raames leiavad aset ka mitmed vestlusringid, millest ERR kultuuriportaal kannab üle kaks. Teisipäeval toimus baaris Pudel arutelu "Kas muusika mahub telepurki?", mida saab ERR kultuuriportaali vahendusel järele vaadata.

Selle sajandi jooksul on eesti artistide roll ja võimalused rahvusvaheliseks karjääriks tundmatuseni muutunud. Üldisemas plaanis on popmuusika peavool liikunud jõuliselt vasakule, kodusalvestajate kultuuri vohamine on produktsiooni võimekuse viinud massidesse ning #metoo egiidi all püütakse luua õiglasemat (muusika)maailma kõigile. Milline peaks olema eesti telekanalite roll muusikakultuuri kajastamisel olukorras, kus televisioon on endiselt võimas staaride looja ja trendide tugevdaja, ent tarbijate ja reklaami kolimine internetti on tema võimalusi ja vajadusi muutnud?

Vestlusringi modereeris meediaekspert ja produtsent Mart Normet ning vestluses osalesid Eesti Rahvusringhäälingu nõukogu liige Heidy Purga, Tallinn Music Weeki kommunikatsioonijuht ja programmi kuraator Ingrid Kohtla, Ruudu Produtsendid juhatuse liige Kaupo Karelson ja Postimees Grupi telekanalite peaprodutsent Kaspar Kaljas.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: