Vaata: dokumentaallavastus "Südamest sündinud" avaldati täispika videona

"Südamest sündinud" Autor/allikas: Siim Vahur

2018. aasta lõpus lavale jõudnud dokumentaallavastus "Südames sündinud" saab alates tänasest vaadata täispikkuses videost. Lavastus valmis Eesti hooldus-, eestkoste- ja lapsendajaperedega tehtud intervjuude põhjal.

Lavastuse "Südames sündinud" dramaturg on Andra Teede, lavastas Maria Peterson Theatrumist ning näitlejatest mängivad Hele Kõrve, Tõnn Lamp ja Külli Teetamm Linnateatrist. Lavastus on osa Tervise Arengu Instituudi (TAI) perepõhise asendushoolduse teavituskampaaniast, mille eesmärgiks on avada kasuvanemluse temaatikat Eesti ühiskonnas.

Etenduse "Südames sündinud" lavastaja Maria Peterson ütles, et tegemist on looga südamete kohtumisest ja imede võimalikkusest olukordades, kus see tundub võimatu. "Olles kokku puutunud paljude kasuvanemate ja perre lapsendatud lastega, olen taibanud, et keegi on need mustrid enne läbi mõelnud ja millegipärast just niimoodi toimima pannud."

Vaata täispikka videot lavastusest:

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: