Keelesäuts. Miks igapäevaselt?

Riina Eentalu.
Riina Eentalu. Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Keegi käib jooksmas igapäevaselt, keegi kasutab arvutit igapäevaselt. Kuskil peetakse aru, kuidas igapäevaselt panustada säästva arengu eesmärkide täitmisesse. Iga päev võib kuulda või lugeda, kuidas keegi midagi igapäevaselt teeb.

Ja muidugi tuleb midagi koheselt teha ja mõned probleemid tuleb ettevõttesiseselt lahendada. Näiteid võiks jätkata: iganädalaselt, lepingujärgselt.

No miks mitte käia jooksmas iga päev? Iga päev võiks panustada ka säästvasse arengusse. Probleemidki võiks lahendada ettevõtte sees või ettevõtte piires. Ja kui on kiire, tuleb töö kohe ära teha.

Tegemist on ületuletusega, kus ne-liite abil moodustatud sõnale torgatakse otsa veel lt-liide. Niisugune ületuletus ei anna sõnale mitte midagi juurde, küll aga muudab selle kantseliitlikuks. Katsugem siis sõnasabast kinni saada, enne kui see "igapäevaselt" välja lipsab. Mõni asi toimub iga päev. Selgem ja lühem kah.

Toimetaja: Valner Valme

Allikas: Vikerraadio

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: