Tartus esietendub Jaanika Tammaru rännaklavastus "Läbi linna: Karlova"

Lavastuse
Lavastuse "Läbi linna: Karlova" meeskond Autor/allikas: Martin Sookael

Kogukonnafestivalil Läbi Linna esietendub juuni alguses kuuel õhtul Jaanika Tammaru rännaklavastus "Läbi linna: Karlova".

"Läbi linna: Karlova" on füüsilis-visuaalne rännak Karlova tänavatel inspireeritud Karlova linnajaost, sealsetest kassidest ja kohalikest. "Kogutud lood, kogetud ruum, katused, kuurid, kassid, tänavanurgad ja väikesed põnevad kõrvalrajad Karlovas, see kõik on mind inspireerinud koos oma lavastusmeeskonnaga seda lugu looma," selgitas lavastaja Jaanika Tammaru ja lisas, et nad on kogunud pikka aega lugusid Karlovast ja karlovlastest ning nüüd põiminud kogutu tervikuks. "Rännaklavastuses on kolm Karlova linnajao trajektoori, kuhu kutsume publikut kaasa rändama."

Lavastaja Jaanika Tammaru, lavastaja assistent Merylin Elge, dramaturg Kaija M Kalvet, kunstnik Inga Vares, valguskunstnik  Karolin Tamm, helikunstnik Kaarel Kuusk, mängivad Liisu Krass, Kaija M Kalvet, Agur Seim, Laura Niils, Siim Angerpikk, Karl Edgar Tammi, Karlova tänavad ja paljud teised. Esietendus on 1. juunil kell 20, järgmised etendused 2. kuni 6. juunini.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: