Lasnamäel toimub linnafestival Grom, peaesineja Tommy Cash

Linnafestival Grom
Linnafestival Grom Autor/allikas: pressimaterjalid

14. augustil leiab Lasnamäel Kivila spordipargis aset linnafestival Grom. Laval on teiste hulgas Tallinnas viimasel korral väljamüüdud kontserdi andnud Shortparis Venemaalt ning oma uut albumit esitleb Tommy Cash suve ainsal Tallinna kontserdil.

Esimeste väljakuulutatud artistide hulgas on krautrocki grupp Gnoomes (Venemaa), industriaalne post-punk projekt AKLI (Leedu) ning kohalikud artistid Zahir ja Bible Club. Gromi peaesineja on Tommy Cash, kes annab festivalil selle suve ainsa Tallinna kontserdi ning esitlemisele tuleb sügisel ilmuv uus album. Festivali programm täieneb jooksvalt, lisanduvad ka eel- ja järelsündmused.

"Meil on erakordselt hea meel lõpuks välja hüüda Gromi esimesed artistid," ütles festivali peakorraldaja Roman Demtšenko. "Vähemalt sama hea meel on, et leidsime võimaluse korraldada festival Kivila pargis – Lasnamägi on atraktiivne ja põnev koht, kõikide oma eripäradega, kus ei ole siiani sellist festivali tehtud ja meil on ülihea meel pakkuda linnaelanikele võimalust tulla sinna oma aega veetma muusika saatel. Väljasõit Kivila parki on selge vaheldus tavapäraste sihtkohtadega võrreldes."

 Lasnamäe linnaosavanema Vladimir Sveti sõnul on rõõmustav, et Lasnamäed on hakatud avastama kultuuripaigana ja teadvustama selle linnaosa väärtust. "Loodan, et Lasnamäe rohelises vööndis asuv Kivila ehk Tondiloo park muutub populaarseks sündmuste läbiviimise paigaks eri muusikamaitsega inimestele," ütles Svet. "Mõistagi on tegemist väljakutsega korraldajatele – et sellistes kohtades suuri sündmusi läbi viia, tuleb osata leida ühine keel kohaliku kogukonnaga. Oluline on see, et sündmus kujuneks mitte ainult peoks kontserdikülastajatele, vaid leiaks oma koha ka kohalike südameis."

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: