"Apteeker Melchior" ja "Soo" jõuavad kinolinale uuel aastal

"Apteeker Melchiori" filmivõtete finaal Autor/allikas: Robert Lang

Apollo Film Productioni käe all valmivate linateoste "Soo" ja ka "Apteeker Melchiori" triloogia kinolevi lükkus järgmisse aastasse, kuna olukord kinoturul on hetkel veel keeruline. Detsembris jõuab aga vaatajate ette komöödia "Jahihooaeg".

Uue leviplaani kohaselt jõuab "Jahihooaeg" vaatajate ette alates 3. detsembrist, "Soo" 7. jaanuarist ning "Apteeker Melchiori" esimene osa 18. veebruarist, mil pidanuks esialgu esilinastuma juba triloogia teine jagu. 11. märtsil esilinastub "Suvitajad" ning 15. aprillil "Kuulsuse narrid".

"Apteeker Melchiori" produtsendi Tanel Tatteri sõnul oli mängufilmi esilinastumine algul planeeritud tänavu sügiseks, aga tootmistiim otsustas selle lükata edasi uude aastasse. "Koroonaolukord riigis on endiselt keeruline ja see muudab nii filmi valmis saamise kui ka kinnotoomise tavapärasest keerulisemaks," selgitas ta.

"Töö eriefektidega on väga ajamahukas ja seda osa filmis on võimalik lõputult paremaks lihvida. Kasutamegi nüüd lisaaega, et tuua vaatajateni parima võimaliku kvaliteediga film ja loodame, et uue aasta alguses saavad seda kino suurelt ekraanilt nautida võimalikult paljud Eesti inimesed."

Hiljuti salvestati Eesti Raadio stuudios helilooja Liina Sumera juhtimisel filmi muusika ning peagi jõuab filmisõpradeni ka "Apteeker Melchiori" esimene lühiklipp.

Värskelt on valminud ka "Apteeker Melchiori" filmiplakat. Autor/allikas: pressimaterjalid

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: