Uus veebiraadio KlaRa pakub ööpäev läbi klassikalist muusikat

Esmaspäeval alustas tööd Klassikaraadio lisakanal arvutis ja nutiseadmetes ehk veebiraadio KlaRa.ee.

Veebiraadio KlaRa Klassika näol on tegemist ööpäevaringselt klassikalist muusikat edastava muusikakanaliga, kus pole ei juttu ega uudiseid. Kuulajani tuuakse Klassikaraadio playlist klassikalise muusika pärlitega. Muusikavalik pärineb helialbumitelt ja Eesti Raadio arhiivist ning läänemaailma klassikalise muusika kõrval kõlab ka eesti heliloomingut ning eesti muusikute klassikaesitusi.

"Klassikalises muusikas on erakordne energia," ütles Klassikaraadio peatoimetaja Tiia Teder. "Usun et KlaRa.ee saab olema hea kaaslane ja inspireerija nii töötegemise juurde kui ka puhkehetkedeks, kasvõi sportimise ja jalutamise saatjaks. Klassikat ei ole meie elus kunagi liiga palju."

Veebiraadiot KlaRa.ee saab kuulata nii arvutist kui ka nutiseadmetest. Hetkel on veebikanalis kuulamiseks klassikalise muusika list KlaRa Klassika, veel sel aastal lisandub veebikanalisse teisigi žanripõhiseid muusikaliste, näiteks jazzmuusika playlist. Kontserdiülekanded ja kultuurisaated jätkuvad endiselt Klassikaraadio eetris ja veebilehel.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: