Loodusfestival kutsub saatma töid fotokonkursile "Metsik linn"

Fotokonkurss „Metsik linn“ kutsub märkama loodust ja julgustab osalejaid linnaloodust tähele panema läbi kaamerasilma.
Fotokonkurss „Metsik linn“ kutsub märkama loodust ja julgustab osalejaid linnaloodust tähele panema läbi kaamerasilma.

Loodusfestivaliga käsikäes toimuv fotokonkurss "Metsik linn" tuleb taas. Tänavu on fookuses on naabrid meie toas ja õues.

Fotokonkurss "Metsik linn" kutsub märkama loodust ja julgustab osalejaid linnaloodust tähele panema läbi kaamerasilma.

Konkursile esitatud töid hindab kuueliikmeline žürii, kuhu kuuluvad oma ala eksperdid Piret Eensoo, Rene Jakobson, Kaisa Keizars-Aron, Ingmar Muusikus, Kerttu Taggo ja Urmas Tartes. Žürii hindab fotosid kahes vanuserühmas: lapsed ja noored (kuni 15-aastased, k.a) ning üldarvestus, kus osavõtjate vanus ei ole piiratud.

Võitjad selguvad Loodusfestivali esimesel päeval, 10. juunil enne Linnujämmi sündmust Tartus Emajõe Lodjakojas. Fotokonkursi 20 parima töö galerii riputatakse üles Tartu Ülikooli botaanikaaeda, kus seda saab näha suve lõpuni.

Fotokonkurss "Metsik linn" on osa Loodusfestivali programmist, mis sel aastal toimub 10.–15. juuni 2022. Loodusfestival kuulub Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi, kus kannab nime Ellujäämise Kunstide Linnaloodusfestival: "Loodus loob".

Fotokonkursile saab töid esitada 28. märtsist kuni 5. maini üleslaadimise keskkonnas.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: