Pildid: vanalinna päevade puhul avatakse Tallinnas raamatulaekad

Reedel algavate Tallinna vanalinna päevade raames pannakse välja raamatukogude aasta raamatulaekad. Tasuta lugemist leiab vanalinna päevade toimumise ajal Ajaloomuuseumi Suurgildi hoone, Disaini-ja Tarbekunstimuuseumi, Fotomuuseumi, Tallinna Linnaelumuuseumi ning Teatri-ja Muusikamuuseumi juurest.

"Raamatukogu aastal püüame leida uusi kohti ja viise, kuidas raamatud ning raamatukogud inimestele lähemale tuua. Sel puhul on esmakordselt Tallinna vanalinna päevade programmis ka raamatulaekad, kust saab endale käigupealt mõnusat lugemist haarata," sõnas raamatukogude aasta projektijuht Liina Valdre. "Lugemisampsuga võib kosutada end vanalinna päevade ajal või võtta meelepärane teos endale raamatulaekast koju kaasa," selgitas Valdre.

Raamatukogude aasta raamatulaekaid varustab teostega Eesti Hoiuraamatukogu. "Kuna vanalinna päevad tähistavad oma 40. sünnipäeva, siis leidub sel puhul raamatulaegastes juubelitele pühendatud kirjandust, kuid valikus on ka keskkonnale pühendatud lektüür ning lastele mõeldud lugemist," lisas Valdre.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: