Galerii: Politseipargis avati aktsioon "Raamatukogud ratastel"

2022. aasta on raamatukogude aasta ja sel puhul tulevad raamatukogud aktsiooniga "Raamatukogud ratastel" oma tavapärastest ruumidest välja.

"Terve suve jooksul võib raamatukogusid leida üllatavatest paikadest, näiteks parkidest, festivalidelt, kohvikutepäevadelt või muusikasündmustelt. Nii saame olla inimestele lähemal ning pakkuda uusi viise raamatukogude teenuste kasutamiseks" sõnas raamatukogude aasta projektijuht Liina Valdre.

"Raamatukogud ratastel" avati Tallinna Politseipargis, kus oli end päevaks sisse seadnud Tallinna Keskraamatukogu. Perepäeval viisid lastele mänge jm tegevusi läbi nii raamatukoguhoidjad kui ka raamatutegelasteks kehastunud Lastemuuseum MiiaMilla töötajad. Esines kirjanik Ilmar Tomusk ning kontserdi andis Tallinna Tehnikaülikooli puhkpilliorkester. Pargis oli kohal raamatukogubuss Katarina Jee ning raamatukoguratas.

Raamatukogude teema-aasta kutsus ellu Kultuuriministeerium ja seda veab koostöös 870 raamatukoguga Eesti Rahvusraamatukogu.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: