Galerii: Viinistu Tünnigaleriides avati Rein Mägari ja Jüri Arraku kaksiknäitus

Laupäeval avati Viinistu Tünnigaleriides Jüri Arraku ja Rein Mägari akvarellide kaksiknäitus, mis toob publiku ette kunstnike viimastel aastatel valminud teosed.

Näituse kuraatori ja NOBA.ac kunstikeskkonna eestvedaja Andra Orni sõnul sai kahe kunstniku tööde kahekõne Tünnigaleriides sai alguse tunnustatud akvarellisti Rein Mägari 2019. aasta kevadnäitusele esitatud portreega Jüri Arrakust. "Arrak soovis Tünnigalerii ühel poolel esitada oma loomingut ning teine saal ootas dialoogipartnerit ning kõik märgid viitasid Rein Mägarile," selgitas kuraator. 

Rein Mägari Tünnigalerii väljapanek "Portreteeritav" keskendub portreedele. Jüri Arraku looming akvarellitehnikas, mida esitletakse teises Tünnigaleriis, pakub Orni sõnul vaatajatele midagi uut ja ootamatut, sest tema õlimaalidele omane jõuline ja tugev käekiri on lasuurses akvarellitehnikas muutunud palju õhulisemaks ning värvid aastatega helgemaks.

Väljapanek on avatud kuni 11. septembrini.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: