Vaata enne tele-eetrit: "Lõpetamata linn" küsib, kas linn saab olla korraga kasulik ja kasumlik

Saatesarja "Lõpetamata linn" kuuendas osas uuritakse, kas hästi informeeritud ja nõudlikul kinnisvara ostjal saaks olla samuti oma roll parema linnaruumi kujundamisel. Saadet saab enne tele-eetrit vaadata kultuuriportaalis.

Linn on ajalooliselt olnud eeskätt majanduskeskkond, kus vahetatakse kaupu ja teenuseid. Üks kaupadest on kinnisvara – majad, korterid ja kogu majadevaheline ruum, mis hinnas sisaldub. Saade üritab mõista, millise linnaruumi arendamisest saavad kasu nii linna arendajad kui ka selle ala otsesed ja kaudsed kasutajad. Kas laia silmaringi ja ettenägeliku pika visiooniga kinnisvara arendamisel võiks olla eeliseid ning kas hästi informeeritud ja nõudlikul kinnisvara ostjal saaks olla samuti oma roll parema linnaruumi kujundamisel?

Autor Ene-Maris Tali, režissöör Märten Vaher, toimetajad Johan Tali, Ene-Maris Tali ja Marika Kaasik, operaatorid Madis Reimund ja Meelis Kadastik, helirežissöör Rein Fuks.

Produtsent Ene-Maris Tali. Eksperdid Andres Ojari, Toomas Tammis ja Johan Tali.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: