Vaata enne tele-eetrit: "Lõpetamata linn" uurib linnade kasvamist ja kahanemist

Saatesarja "Lõpetamata linn" viiendas osas uuritakse lähemalt, mis põhjustel osa linnu tänapäeval kasvavad, aga teised kahanevad. Neljapäeva õhtul kell 22.05 ETV eetrisse jõudvat saadet saab kultuuriportaalis vaadata enne tele-eetrit.

Linnad ja nende elanike arve on pidevas muutumises. Üleilmne linnastumine on hoogustunud ning inimesed koonduvad tööd ja paremat elu otsides suurematesse linnadesse. Teisalt on linnu, mis on minetamas oma tähtsust tõmbekeskusena ning põlvkondi paigal olnud elanikud suunduvad edasi, jättes maha uinuvad majad ja unustatud linnaruumi. Saade vaatab nii tulevikku kui ka minevikku, mõistmaks toimuvaid protsesse ja selgitades lahendusi, kuidas meie linnad elamisväärsena hoida.

Autor Ene-Maris Tali, režissöör Märten Vaher, toimetajad Johan Tali, Ene-Maris Tali ja Marika Kaasik, operaatorid Madis Reimund ja Meelis Kadastik, helirežissöör Rein Fuks. Produtsent Ene-Maris Tali. Eksperdid Andres Ojari, Toomas Tammis ja Johan Tali.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: