Elektron avab Tallinnas uue kunstisaali

Elektron avab Tallinnas uue kunstisaali
Elektron avab Tallinnas uue kunstisaali Autor/allikas: Elektron

Peale kolme aastat peamiselt online kunstiga tegelemist astub eˉlektron järgmise sammu ning avab oma uksed uues kunstisaalis. Tallinnas aadressil Kopli 27 asuv kunstisaal avatakse 11. mail Kõheda vastasmõju festivali raames.

"Kõheda vastasmõju festival on hea algus, et tutvustada uut kunstisaali, millest loodetavasti saab järgmine otsingulise ja ka murrangulise kunsti keskus." sõnas eˉlektroni kunstiline juht Hendrik Kaljujärv ja lisas, et nende järgmise aasta programm ei ole veel kinnitatud. "Seega ootame põnevusega, mida tulevik toob ning oleme avatud kunstnike ettepanekutele."

Eˉlektroni kunstisaal ei ole harjumuspärane teatrisaal või galeriiruum, tegijad on jätnud ja loonud võimalusi saali otstarvet kohandada vastavalt sisule. Küll aga on tegijate sõnul saalil üks kindel omapära: lähedus. "See on ruum, mis võimaldab publikul kunstnikega lähemalt kohtuda, koos nautida, mõelda, arutleda ning kogeda. Selle asukoht Kopli tööstuspiirkonnas Soldi ärimaja III korrusel on nii väljakutse kui ka tõdemus: kunstnikud ja kultuurispetsialistid on töötegijad nagu iga teinegi. Tõdemus, mida tihti peab meenutama," selgitasid nad.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: