Patarei Kultuuritolm lahendab seekord “Kolmanda Samba Saladusi"

Foto: ERR

Festival Patarei Kultuuritolm 2014 toimub 11.-12. juulini Patarei merekindluses ja sel aastal on festivali teemaks “Kolmanda Samba Saladus”.

"Broneerida tuleb terve nädalavahetus, et ega sel nädalavahetusel midagi muud Eestis ei toimu ka. Tegu on kunsti- ja kultuurifestivaliga. Ja kultuur tähendab siis muusikat, kino ja teatrit," rääkis Festivali Patarei Kultuuritolm korraldaja Tõnis Hiiesalu "Terevisioonis".

"See on nagu füüsiline kohtumispind, kus kõik need ideed, distsipliinid saavad kokku, et tekiks mingi süntees. See oligi festivali algne idee," ütles teine korraldaja Indrek Spungin.

Patarei Kultuuritolmul esinevad 22 Pistepirkko, Super Hot Cosmos Blues Band, Jon Rust, Ultramarine, Jayetal, Monomood, Bakey Ust, Suur Papa, Gorõ Lana, Badass Yuki, Firejosé, Id_Rev, Estrada Orchestra, Kali Briis Band, Lotte ja Rovert Jürjendal, Giuseppe Perverdi Big Band, Meisterjaan, Holy Motors, The Diamond Blow, 5loops, Jiku55.

VAATA LÄHEMALT Facebookist ja Patarei Kultuuritolm kodulehelt

 

Toimetaja: Madis Laur, Tõnu Pedaru

Allikas: ETV

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: