Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Maarja Vaino raamatusoovitused: Ristikivist Yanagiharani

"Terevisioonis" andis raamatusoovitusi Tallinna Kirjanduskeskuse direktor Maarja Vaino.

Hanya Yanagihara

"Inimesed puude võras"

tõlkinud Krista Eek

Sari "Punane raamat"

Tänapäev

"See on juba 2016 ilmunud ja seda on varemgi soovitatud ja lugejad on ehk juba kursis, aga mina avastasin selle nüüd ning see on haarav raamat, mis paneb kaasa mõtlema. Meisterlikult kirjutatud romaan hõimust, kes on avastanud igavese elu, ning on juttu ka sellest, mis sellega kaasneb."

Nora Ikstena

"Emapiim"

tõlkinud Ilze Talberga ja Margus Konnula

Hunt

"Tugeva isikliku ainesega teos. Seda võib võtta kolme eri põlvkonna naise loona, aga seal on ka ühiskondlik ja mütoloogiline tasand, ning lisaks on see lihtsalt hästi kirjutatud kirjandus."

"Ristikivi ehk Kröits"

koostajad Janika Kronberg ja Brita Melts

"Karl Ristikivi mälestuste ja kirjutiste kogumik, kust ilmneb üpris üllatavaid seiku kirjaniku elust, tema depressioonist ja vastumeelsustest erinevate nähtuste suhtes. Seda lugedes võib vaid imestada, kuidas ta siiski elus nii palju jõudis."

"Eesti tunne"

koostanud Doris Kareva

"Üks kõige paremini koostatud eesti luule antoloogiaid. Siin on ühest küljest meie luule paremik, aga teisest küljest tekstid, mida nii hästi ei teata. See võiks olla igaühel kogu aeg öökapil."

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: