Ott Sepp: väga vähesed on näinud mind sellises olekus nagu ma päriselt olen

"OP+" saatejuht Margit Kilumets istus koos Ott Sepaga Eesti Rahva Muuseumis maha, et rääkida nii temast värskest filmirollist Hardi Volmeri linatöös "Johannes Pääsukese tõeline elu", aga ka teatrist, elurõõmust ja tulevast aastast.

Vaatamata sellele, et "Johannes Pääsukese tõelist elu" peetakse Ott Sepa esimeseks suureks filmirolliks, pole näitleja ise sellega nõus. "Kvaniteedi mõttes kindlasti, kvaliteeti ma ei oska ise hinnata," sõnas ta ja tõi välja, et tema enda jaoks on kõige suurem filmiroll "Malev". "See jääb alati kõige suuremaks."

Ainus asi, mis Seppa Johannes Pääsukese rolli arendamisel kaasa aitas, olidki tema tööd. "Muud infot tema kohta napib, ta suri väga noorelt ja kogu elu oli alles ees," ütles Sepp ja mainis, et ta töötas läbi selle vähese materjali, mis Pääsukese kohta olemas on. "Selleks, et minna selleaegse tehnikaga 1912. aastal kondimootoriga Põlvamaale ja teha ka tänapäeva mõistes suurepärane foto, järelikult ta pidi olema geenius."

Ott Sepp kinnitas, et kuigi teleekraanil ja filmilinal on ta alati elurõõmus, siis tegelikult üksinda ta selline ei ole. "Mind on väga vähesed näinud sellises olekus, nagu ma päriselt olen, minu pere ja kõik," kinnitas ta ja lisas, et tal on piisavalt suur ego, mistõttu on ta ise enda kõige suurem kriitik. "Ma hindan adekvaatselt ainult seda, mida ma ise näen ja millest aru saan."

Lisaks filmirollile saab Ott Seppa näha õige pea ka teatrilaval. "Mul käivad praegu Vanemuises proovid Tiit Palu lavastusega "Kaukaasia kriidiring", mis on Brechti näidend, mida pole Eestis seni veel kordagi mängitud," ütles ta ja lisas, et samuti on tulemas üks Gerda Kordemetsa lavastus "Ööpildid", mida mängitakse ERM-is.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "OP+"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: