Ott Sepp Johannes Pääsukese rollist: ma üritasin välja näha nagu 21-aastane

11. jaanuaril jõuab kinodesse Hardi Volmeri uus film "Johannes Pääsukese tõeline elu", milles astuvad peaosatäitjatena üles Ott Sepp ja Märt Avandi. Saates "Hommik Anuga" selgitasid nad nii uue filmi tagamaid kui meenutasid ka "Tujurikkuja" parimaid nalju.

Märt Avandi ja Ott Sepp kinnitasid saates, et tegelikult pole nad kumbki veel filmi näinud. "Tõesti ei tea, mis seal välja tuleb, sest me filmisime seda materjali kaks suve, seega mis temast nüüd kokku lõigati, on ta kurb, on ta naljakas, on ta road-movie, mis žanr see üldse on, ei tea," rõhutas Sepp. Avandi lisas, et kui muidu saab võtteplatsil toimunust pisut aimu ja võid laias laastus prognoosida lõpptulemust, siis antud juhul ei oska ta midagi ette aimata.

Johannes Pääsukese rolli jaoks võttis Ott Sepp ka kaalust alla. "Ma üritasin välja näha nagu 21-aastane," tõdes ta ja mainis, et ta luges nii palju, kui Pääsukesest lugeda oli, ja vaatas ka neid pilte, mis ta Eesti Rahva Muuseumi jaoks tegi. "Nende piltide järgi tundus, et neid sai teha ainult väga lahtine, sõbralik ja usaldusväärne inimene, märgatavalt karismaatilisem kui mina, aga eks nad siis keeravad pärast värvi juurde."

Kui Ott Sepp julges lubada, et "Tujurikkuja" ei tule kunagi tagasi, siis Märt Avandi oli optimistlikum. "Mina julgen küll arvata, et millalgi see comeback tuleb, aga millal, ma küll ei tea, vahel on kihelus küll," sõnas ta ja mainis, et tema arvates on "Tujurikkuja sketšides üks parimaid just "Eesti ujumine". Ott Sepale on meeldinud just "Noored tehnikud" ja "Sportlane".

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Hommik Anuga"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: