Arvustus. Mittejuustune Kali Briis

R2 nädala plaat - Kali Briis
R2 nädala plaat - Kali Briis "Cloudy With a Chance of Briis"

R2 nädala plaat
Kali Briis
"Cloudy With The Chance Of Briis" (Neat Beat Records)

Põlise Paide inimese (elas vahepeal jupi Tartus, aga mis siis!) uus sooloplaat on jälle õnnestunud kööstöö koos traditsiooniliste töökaaslaste - Laura Junson ja Erko Niiduga. Erko Pärnu stuudios sündis ka R2 aasta album, Boondocksi plaat. Antud teos on aga Kali Briisi kuues kauamängiv.

Kõik kaheksa lugu - mõni lühem, mõni pikem - on seekord salvestatud digitaalselt ja n-ö täiselektrooniliselt. Mäletame, et tema eelmine plaat oli ansambli poolt sisse mängitud ja nimigi oli ametlikult Kali Briis Band.

Terviklik ja eeskujulik elektrosoul on modernne, kuid ka ajatu. Irooniliste tekstide (artist ise ütleks sarkastiliste) ja köitvate meloodiatega mittejuustune muusika on ühtlasi uudne ja samas üdini kalibriisilik.

Võtmelood: "Zultan", "Play Me", "Cloudy", "The Curse"

Koit Raudsepp valib igal nädalal R2 nädala plaadi, kuula pikemalt tema saatest igal argipäeval kell 18:00. Alates sellest nädalast hakkavad kultuuriportaalis ilmuma nädala plaatidele ka Koit Raudsepa miniarvustused.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: