Kinoteatri uuslavastus on poliitiliselt ebakorrektne võimukomöödia

Kinoteatri uuslavastus "Titaanide heitlus" on tegijate hinnangul poliitiliselt ebakorrektne võimukomöödia, mis üsna kogemata jõuab publiku ette keset käimasolevat valimisvõitlust.

Laval on neli noort ambitsioonikat meest, kelle iga ettevõtmine lõpeb sarvede ristamise ja rammukatsumisega nii teos kui ka sõnas, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Mingis mõttes me elame sellel ajal, kuigi me liigume liberaalsemate väärtuste poole, siis ikkagi maailma juhivad mehed. Kuidagi see meeste kesksus, kui me räägime võimust ja võimumängudest, on, tundub et, standard maailmas üldiselt," selgitas lavastaja Birgit Landberg.

Ta lisas, et väikeses Eestis on palju teineteisele ärapanemist ja jaburaid asju. "Me ei räägi päris teemadest mitte kunagi. Noh, räägime küll, aga siis nad kaovad kui kuskil keegi teeb midagi, mille eest saaks jalaga tagumikku lüüa kaudselt. Siis see on see, mis paistab välja, millest on väga kahju, et see on estraad ja klantsipilt telgitagusega," selgitas Landberg.

Lavastust "Titaanide heitlus" mängitakse Rävala 8 konverentsisaalis.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: