Ugala teater otsib avaliku konkursiga loomingulist juhti

Teatriauhindade gala Ugala teatris, Ott Aardam
Teatriauhindade gala Ugala teatris, Ott Aardam Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Ugala teater kuulutas välja loomingulise juhi konkursi seoses praeguse loomingulise juhi Ott Aardami lepingu lõppemisega 2019. aasta augusti lõpus.

Loominguline juht arendab ja juhib Ugala teatri loomingulist tegevust ning -meeskonda. Ta vastutab teatri loomingulise tegevuse lühi- ja pikaajalise kavandamise ja koordineerimise, repertuaariplaani koostamise ja kõrgel kunstilisel tasemel elluviimise,  loomingulise meeskonna valimise ja rakendamise ning loomenõukogu töö juhtimise eest.

Kandideerimise eelduseks on kõrgharidus, eesti kultuuri ja teatrielu väga hea tundmine ning inimeste ja/või protsesside juhtimise kogemus, samuti eesti ja inglise keele oskus, hea suhtlemis- ja väljendusoskus ning hea algatus-, koostöö- ja analüüsivõime.

Kandideerijal tuleb esitada motiveeritud avaldus, elulookirjeldus, haridust tõendava dokumendi koopia, ühe hooaja repertuaariplaan ning visioon Ugala teatri loometegevusest aastani 2024 (1–2 lehekülge).

Loomingulise juhiga sõlmitakse tööleping kuni viieks aastaks. Konkursi lõpptähtaeg on 31. mai ning uus juht alustab tööd 1. septembrist.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: