Eesti Kunstiakadeemia avas lõputööde näituse TASE

Reedel avati Eesti Kunstiakadeemia (EKA) lõputööde näitust TASE.

Tänavuse lõputööde festivali TASE '19 peanäitus toimus seekord Kalamajas asuvas kunstiakadeemia uues õppehoones. Eksponeeritud on üle 120 teose, mille autorite seast leiab kõikide erialade magistrandid ja ka mitmeid bakalaureuseastme lõpetajaid. Näitus on avatud 16. juunini iga päev kell 12-18, teatas EKA.

Eesti Kunstiakadeemia rektori Mart Kalmu sõnul kuvab töödest lõpetajate pühendumus ning ühiskonnakriitilisus, mida näitavad ka intrigeerivad teemade valikud. "Selleaastased TASE tööd on vastutustundlikult tulevikku vaatavad, isikupäraste vaatenurkadega üllatavad ning näitavad tudengite hoolimist Eestist ja maailmast. Sõnumi muudab veelgi tugevamaks president Kersti Kaljulaidi osalemine TASE avamisel," lisas Kalm.

Festivali mahukas satelliitprogrammis saab kuulata avalikke lõputööde kaitsmisi, osaleda näitusetuuridel, vaadata tudengifilme TASE FILM-il, kuulata valitud lõputööde lühiesitlusi TASE Liftikõnedel ning vaadata mitmepalgelisi tudengite isiku- ja grupinäitusi Hobusepea ja Draakoni galeriis, Metropoli galeriis, Narva kunstiresidentuuris ja mujal.

Toimetaja: Laur Viirand

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: